Awangarda

Co będzie decydujące podczas wyboru kierunku w Medycznej w Głogowie? To zależy od Ciebie. My tylko podpowiadamy.

Twoje zainteresowania i Twoja Przyszłość

To ważne, co Ciebie kręci. Gdzie wyobrażasz siebie za kilka lat? W gabinecie dentystycznym czy jako właścicielkę własnego salonu masażu? A może jako opiekunkę medyczną w Polsce lub zagranicą? Może chcesz pomagać ludziom przede wszystkim słowem. Terapeuta zajęciowy to też świetny plan na przyszłość…

Twoja obecna praca

To ważne, co robisz teraz. Podoba Ci się to co robisz? Czy może wręcz odwrotnie – zrozumiałaś już, że to nie jest dla Ciebie i chcesz wszystko zmienić. Jeżeli wykonujesz już jakiś zawód medyczny, to pomyśl o rozwoju. Dokształć się. Rozszerz swoje horyzonty, bo pracodawcy uwielbiają ludzi, którzy są interdyscyplinarni. Wówczas żaden kryzys na rynku pracy nie bezie dotyczył Ciebie. Dzisiaj robisz to, ale jutro możesz robić coś innego, ponieważ masz do tego kwalifikacje. A może to co robisz nie jest dla Ciebie i chciałabyś zająć się pomocą innym? Pomagać w ich leczeniu. Dbać o ich zdrowie. Dla Europejczyków nie ma nic ważniejszego od zdrowia. Branża zdrowotna ciągle się rozwija. Twoja inwestycja w takie wykształcenie to zawsze ogromna korzyść. Zrób to

Czas nauki

Zastanów się, jak szybko chcesz zdobyć nowy zawód. Zawód medyczny. Już po roku nauki w naszej szkole możesz mieć potwierdzone egzaminem państwowym wykształcenie techniczne po ukończeniu kierunku: Asystentka Stomatologiczna, Terapeutka Zajęciowa lub Opiekunka Medyczna. Po dwóch latach możesz być Higienistką Stomatologiczną tak samo jak Technikiem Masażystą. Po 2,5 roku Technikiem Farmaceutycznym.

Czesne

Zastanów się, czy chcesz płacić czesne. W naszej szkole niemal wszystkie kierunki są dla Ciebie darmowe. Symboliczne czesne zapłacić tylko za Technika Farmaceutycznego, ale perspektywa zatrudnienia po tym kierunku jest niesamowita. Apteki, punkty apteczne, hurtownie farmaceutyczne… To branża, w której pieniędzy nie brakuje. Tym bardziej na zatrudnianie wykształconych ludzi.

….

To kilka kwestii do rozważenia. Rozważ i wybierasz. Dołącz do Medycznej w Głogowie. Zapraszamy do kontaktu: 76 745 40 02. Więcej podpowiedzi i informacji znajdziesz również na naszym profilu na Facebooku. Wpadnij tutaj: Policealna Szkoła Medyczna Awangarda Głogów.