Awangarda

Dlaczego warto dołączyć do Policealnej Szkoły Medycznej Awangarda w Głogowie?

Nie ma co czekać! Jesteśmy jedyną szkołą medyczną z prawdziwego zdarzenia w Głogowie. Takiej kadry pedagogicznej i tak profesjonalnych pracowni do nauki zawodów medycznych nie znajdziecie nigdzie w regionie. A tym bardziej w Głogowie! Jeżeli jeszcze się zastanawiacie, czy do nas dołączyć do nas tej zimy, to podajemy 10 najważniejszych powodów. Przeczytajcie i dołączcie!

POWÓD NR 1: PROSTA REKRUTACJA, JASNE ZASADY

Aby do nas dołączyć wystarczy mieć wykształcenie średnie. Matura nie jest wymagana, nie ma górnej granicy wieku. Brak wpisowego.

POWÓD NR 2: SZKOŁA JEST DLA CIEBIE DARMOWA

Zapłacisz symboliczne czesne tylko na kierunku Technik Farmaceutyczny, pozostałe kierunki są całkowicie bezpłatne. Ani grosza nie zapłacisz za kształcenie na kierunkach: Higienistka Stomatologiczna, Asystentka Stomatologiczna, Technik Masażysta, Terapeuta Zajęciowy, Opiekun Medyczny

POWÓD NR 3: TYLKO U NAS JEST TEN KIERUNEK

Możesz zdobyć tytuł zawodowy Technika Farmaceutycznego nie ruszając się z Głogowa. To dobry zawód, a dobry zawód to dobra praca.

POWÓD NR 4: PRAKTYCZNA NAUKA ZAWODU

Kształcimy przede wszystkim praktycznie w

świetnie wyposażonych salach i pracowniach. Mamy sale multimedialne i pracownie na przykład stomatologiczną lub masażu. Nie wspominając o tej, w której przygotowujemy leki – na kierunku Technik Farmaceutyczny.

POWÓD NR 5: ŚWIETNA KADRA PEDAGOGICZNA

Kluczem do Twojego sukcesu jest nasza doświadczona kadra pedagogiczna. Praktycy i teoretycy nie z tej ziemi. Tylko u nas!

POWÓD NR 6: CZAS NAUKI

W zależności od kierunku edukacja może trwać nawet tylko rok. Jest to zdecydowanie krócej niż w przypadku studiów wyższych, a zawód masz i to świetny. Poza tym Twoje wykształcenie będzie potwierdzone egzaminem państwowym. I to w jakim tempie!

POWÓD NR 7: SPECJALISTYCZNA SZKOŁA

Kształcimy tylko na kierunkach medycznych i robimy to świetnie. Poza tym wiemy, czego potrzeba na rynku pracy i jesteśmy do jego wymagań dostosowani. Teraz również Ty możesz z tego skorzystać. Jesteśmy jedyną w Głogowie szkołą medyczną z sprasdziwego zdarzenia. Dlatego mówi się o nas MEDYCZNA W GŁOGOWIE.

POWÓD NR 8: SZKOŁA DOSTOSOWANA DO CIEBIE

U nas nie musisz martwić się, jak pogodzić naukę z pracą czy też studiami dziennymi. Zajęcia odbywają się w weekendy lub wieczorowo.

POWÓD NR 9: DYPLOM ZAWODOWY

Naszą szkołę zakończysz egzaminem państwowym. Zdasz go bez problemu i otrzymasz dyplom zawodowy, który będzie potwierdzał Twoje kwalifikacje.

POWÓD NR 10: EGZAMIN ZDASZ NA 100 PROCENT

Tak kształcimy, że nasi Słuchacze zdają egzaminy zawodowe na 100 proc. Nie mamy sobie równych. Dlatego nie martw się i do nas dołącz!

Medyczna w Gogowie to właśnie my!