Awangarda

Takie pytanie pojawia się co jakiś czas, zwłaszcza w kontekście doniesień z Polski, że coraz więcej szkół publicznych musi wprowadzać nauczanie hybrydowe lub zdalne. U nas nie musicie mieć obaw.

Zapewniamy, że rok szkolny zacznie się bez problemów. U nas epidemia koronawirusa na pewno nikomu nie pokrzyżuje planów. A to dlatego, że zajęcia mogą odbywać się w różnych formach, a w pracowniach praktycznych w jeszcze mniejszych grupach niż zwykle. Poradziliśmy sobie świetnie w momencie wybuchu pandemii, poradzimy i teraz.

Przypominamy zresztą, że jesteśmy szkołą medyczną – zasady reżimu sanitarnego nie są nam obce. Pracujemy tak od zawsze i w czasie pandemii wprowadziliśmy tylko kilka dodatkowych obostrzeń, żeby jeszcze lepiej dbać o bezpieczeństwo naszej kadry pedagogicznej i słuchaczy.

Na przerwanie procesu edukacyjnego nie możemy sobie pozwolić. Chcemy, żebyście byli jak najlepiej przygotowani do zawodu, więc byłoby to nie do pomyślenia. Zatem zapraszamy do naszej kameralnej szkoły, gdzie o wasze bezpieczeństwo zdrowotne dbamy bardzo dobrze, bo liczebność grup i ilość uczniów w szkole jest po prostu bezpieczna.

Mamy jeszcze wolne miejsca na kierunkach kształcenia:

Technik Farmaceuta,

Technik Masażysta,

Higienistka Stomatologiczna,

Asystentka Stomatologiczna,

Opiekun Medyczny

Terapeuta Zajęciowy

Z edukacyjnym pozdrowieniem

Policealna Szkoła Medyczna Awangarda Głogów